top of page
2023-02-14 16.44_edited.jpg

Відпочинок у Бакоті

Неймовірні локації, найчистіша вода та повний релакс

Риболовля
IMG_4792-_1_ (1)5_edited.jpg

Риболовля

Для справжніх поціновувачів риболовля – це медитація, яка наповнює спокоєм і відчуттям справжнього релаксу. Риболовля на Бакоті стане для вас ще й окремим видом насолоди природою. Жовтогарячі барви сходу та заходу сонця зачарують своєю красою, а водний простір точно вразить своїми розмірами та різноманітністю.
 

Тільки уявіть: ви ловите рибу серед Дністровського каньйону, навколо вас спокійне плесо води і краса природи. А тепер годі уявляти – занурюйтесь в цю атмосферу наживо!

Активний відпочинок

Катання на моторних човнах 

Хочете мчати назустріч новим враження серед краси Дністровського каньйону? Катання на моторних човнах подарує вам незабутні екстремальні відчуття швидкості та поповнить вашу скарбничку приємних спогадів.

Зустрічати схід сонця чи проводжати останні промінчики перед заходом – будь-яка пора пасуватиме для вашої маленької водної подорожі Бакотою.І будьте впевнені: фото вийдуть просто чудові!

sup4 (12).jpg

Катання на водних
лижах

Хочете драйву та нових вражень? Що ж, ми підготували для вас заняття, від якого ваш сміх лунатиме гучніше, ніж бурхливі води Дністра. Катання на водних лижах подарує вам саме той заряд енергії, якого вам так не вистачає. Після такого вам захочеться тільки одного – повторити це ще раз!

IMG_72275.jpg
IMG_5689 (1) (11) (2)_edited.jpg

Катання на
SUP дошці

Ми добре знаємо, що відпочинок не завжди обмежується тільки лінивим байдикуванням. Інколи для справжнього перезавантаження потрібно спробувати щось нове. Ніколи не думали, скільки часу ви зможете побалансувати на SUP дошці? Це не лише чудовий спосіб розслабитись або додати тілу тонусу, катання на SUP дошці можна спробувати разом з компанією друзів чи коханою людиною, і тоді ваших спільних кумедних та смішних історій точно стане більше. Тому сміливіше поринайте в нові враження!

all_all_big-t1601289815-r1w768h425q90zc1.jpg

Катання на байдарках

“Вау, як круто”, “Чому ми не спробували це раніше?” – саме такі фрази найчастіше чути після катання на байдарках. Це унікальний досвід, який поєднує фізичну активність та нові враження, які викликатимуть на вашому обличчі посмішку. Підкорюйте водний шлях разом зі своєю коханою людиною чи другом, робіть фото на пам’ять і, звісно, насолоджуйтесь красою Дністровського каньйону.

bottom of page